Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz ceia #87 üzenetére

    A 60-80 Gb-ról nem a Steam tehet, mellesleg tömörítve töltöd le, nem kell ekkora adatmennyiséget. Lassúnak meg nem lassú, elég jól tölthető. Mi számít lassúnak? Mekkora neted van, mennyivel jön ebből a Steam?
    Van offline mód, legfeljebb ott nincs, ahol van külső, kimondottan netkapcsolatot igénylő DRM. Egyébként mikor nincs netkapcsolatod?
    Forinttal valóban nem fizethetsz, ez lehetne másként szerintem is.
    A megvett játékot nem veszíted el. A Steam-es értékesítést megszűnhet, de a játék megmarad. Soha nem fordult elő, hogy Steam-en, vagy hivatalos viszonteladónál, szabályosan vett játékot valakitől elvesznek, és a pénzt sem adják vissza.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • nubreed

    veterán

    válasz ceia #87 üzenetére

    Adathordozót? Steamnek az online terjesztés a lényege, szerintem kényelmesebb sokkal, én csak előnyét látom ennek. Biztos nem vagyunk egyformák de én már arra nézek furcsa szemmel aki adathordozón vesz még játékot pc-re. A játékok méretéről nem a Steam tehet... Az automatikus frissítéseket le lehet tiltani!
    Van offline mód is...
    Nem fizethetsz forinttal? És ez kit zavar? A PayPal világában ez ma már teljesen mindegy. De ha nem akarsz PP-t használni, meg lehet adni egy bankkártyát is pl nekem van csak internetes vásárlásra használható kártyám, FORINT alapon, a bank elvégzi automatikusan a konverziót, szóval nem értem, ez hol probléma.

    Én örülök, hogy nem állnak az adathordozók, leginkább dvd-k hegyekben már, mint a régi, net előtti világban. Nekem ez a hátam közepére sem hiányzik, és nem, nekem nem jelent plusz élményt már az, ha megfoghatom egy játéknak az eredeti dobozát. Kb 1 percig érdekes, aztán valamelyik fiók aljában végiz. Akkor meg minek?

    Azok a játékok amiket megvettél, örökre a te accountodhoz kötődnek, soha nem vesznek el, nem értem ezt honnan vetted...

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák