Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Pár gondolat a témához:
    1.) Én voltam az egyik mert tegnap a rettentő hidegben kedvem nem volt kimozdulni így játszottam :DDD

    2.) Uplay csak azért az 1 ubisoft címért van fent a gépemen ami megkövetelte. Amúgy meg se nyitom... nem érzem hogy konkurenciája lenne a Steam-nek, sőt igazából még zavar is az a plusz 1 overlay amit véletlen képes vagyok mindig előhívni :D (shift f2 asszem)

    3.) Origin-t akkor se tennék fel ha ingyen adnák a kedvenc játékaimat (mint most a ME2)... majd akkor vásárolok EA játékot ha ők is hajlandóak lesznek Steam-en árusítani ismét... Igazából a játékos társadalomnak az kedvezne ha nem kellene minden kiadó külön alkalmazásboltjával foglalkozni hanem felteszel egyet és vásárolsz. El kellene fogadniuk hogy ez a Steam és mivel annyira régi motorosok annyival fejlettebb már minden téren, hogy az ő kis saját játékaiknak készített boltocskájukkal még csak kanyarban sincsenek. Persze a jogi hercehurca és centeken b***ódás miatt tovább erőltetik. Tipikus döglött ló stratégia. Az Origin Exkluzív címek szerintem sokaknál (nálam tuti) vagy kimaradnak emiatt vagy megoldják őket kicsit később okosban ;)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák