Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz vittorio7 #113 üzenetére

    Hát ja 20. pont se nagyon tesz jót szerintem. Én csak tudom. . Úgy telt el a napom hogy reggel 4-kor keltem 5 -re kint kellett lenni az autóbusznál 1 óra utazás(ha éppen nem döglött be az autóbusz mert mindenféle szedett vedett szrokkal jöttek a szállitós alvállalkozók).
    Beértünk onnantól 12 órás műszak javitósként szünetben is javitottam, szalag mellett ettem(koreaiak utálták de nem volt más 1 emberre mikor lejön 10-20 hibás javitsd meg van rá 30 perced mert jön a következő széria, szuperman-ek nem menne garantálom). Utána még lekellett dolgozni az ebédszünetet is ami nekem nem létezett, wc-re ugy tudtam elmenni hogy feldobáltam a rosszakat a szalagra körbefordultak a végén kiszürték visszajött addigra én visszatértem.
    Mikor vége volt a műszaknak kb mint egy emberi roncs hazatykölüdtünk, persze az se volt sima megkeresni az adott autóbuszt mert mindig variálták nehogymár fix legyen (kélszer ott is hagyott a fenébe visszamentem nyomtam még egy műszakot).
    Ami tesztett az hogy mindenféle szakmátlan emberek voltak főnöknek helyzve, pl nekem mezőgazdasági gépszerelő volt a műszerész váltótársam. Úgy kókánykodott hogy én olyat még nem láttam. Panel megvolt repedve már jött a következő széria nem volt tartalék panel, nembaj összehuzaloszta. Nesze neked minsőg biztosítás. Biztos örülhetett aki a kezébe kerülő tv-t megvette a világ másik felén.
    Könyvet lehetne erröl ahelyröl írni mekkora szrul megy ott minden, manapság már erröl titoktartást is tartalmaz a szerződés ahogy hallom szerencsére nekünk ilyen még nem is létezett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák