Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    nagyon várom a játékot! (mint minden jobb autósat) :))

    a dirt 1-től a griden át eljutottunk idáig. mivel ugyanazt a graf. motort használják, (ha jól tudom), akkor rvalószínű még jobb lesz az optimalizáció, tehát amelyik vason a grid elment, azon vígan el fog ez is szaladgálni. - reméljük!

    de ami a menüt illeti, én speckó már a bemutatótól elhánytam magam. jobban szeretm a kevésbé dinamikus, elsőre jobban áttekinthető, azaz statikus menüt. ahol nem kell egy komplett kalandtúrát levívni a beállításokhoz. ha egy játékot, nem tudok beállítani 5 perc alatt, (kormány, graf, stb), akkor rendre megfájdul a fejem, és egy hétig elő sem veszem...

    és már előre gyanítom, hogy ezzel is így lesz. olyan jó lenne, ha a játékokban lenne választható módon, egy butított kinézetű, fastruktúrás, intéző szerű menü. én nem a menü ugra-bugrától szeretnék elélvezni, hanem a játéktól és a vezetés élményétől...

    apáááám, micsoda menüüüüüü! aaah. - hát nem.... :(((

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák