Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Giovan! #195 üzenetére

    Ne ragadj már le az EU-nál. Az Usa szankcióit nagyon kevés ország követte. (talán Ausztrália és Új-Zéland)
    A briteket és a németeket én hoztam ide, de azért mert velük osztott meg elvileg infokat az Usa mégse álltak be az Usa mögé teljesen. Teljesen mindegy hogy csűrőd-csavarod a Trump féle vezetésen kívül nagyon kevesen látják az egészben azt amit te felhozol. Biztos van is benne igazság, de ki tudja mennyi. Az amcsikra amúgy is jellemző hogy szeretnek manipulálni. Te engem akarsz váltig meggyőzni. Csakhogy engem majd az győz meg ha lesz tényleges bizonyíték.
    Jelenleg ez van: [link] És ez nem Kínáról szól ahogy én látom.
    Ráadásul elkerülhető a kockázat, hiszen nem egyedül a huawei fejleszt ilyen hálózatokat.
    Álmodj királylány! Csökkenteni lehet a kockázatot, de elkerülni nem. Attól hogy egy terméken alma logó van vagy más egyéb gyártóé semmilyen garanciát nem kapsz. Pont ugyanúgy átverhet és már vert is minden gyártó ügyfeleket. Persze a nagy gyártóknak azért muszáj adniuk a hírnévre és érdemes lépniük mielőtt sok ügyfelet buknak. Semmiféle garancia nincs rá, hogy pl az Ericson az nem kémked, vagy nem hagy biztonsági réseket a rendszerben. Itt kezdődik a fan-ság, ha ezt nem látod be.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák