Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Viktor81 #36 üzenetére

    Ez azert egy kicsit ellentmondasos, nem gondolod?

    "Szoftveres megoldas semmit nem er, hiszen a merevlemezek mindenkeppen felporognek, igy max csak nem mennek folyamatosan addig, amig a gep."

    Inciazlizalaskor, ha felporognek az miert lenne gond. A BIOS-nak nem aert tudnia mi van a gepben. Nekem teljesen jo lenne egy olyan alkalmazas , ami "override-olna" a win7 beepitett "egyugyu" sleepmodjat.

    "max csak nem mennek folyamatosan addig"
    Ergo kevesebb zaj, kevesebb fogyasztas, tobb elettartam. Engem csak a az idiota fel-le kapcsolgatasa zavar. En akarom megmondani mi mrerre hanymeter. Pl.: van egy mintakkal dolgozo hdd-m, 24/96wav-ok. Ha elindul a rendszer X ido utan leall, ezt a win7 is megcsinalja. Ha a DAW-ba tallozom oket akkor ebredjen fel, de ne azonnal teerjen vissza sleepbe, mert ez ugy nez ki, hogy tallozom a fileokat es minden egyes minta hallgatasnal fel-le porgeti. THT X ido utan leall startup utan, majd ha hozzaferes tortent ne 1-2mp legyen hanem kezdje elorol a countert, pl. megint 5perc. Ez a problemam, vlaoszinuleg a registryben lehet allitani, de vmi elegansabb megoldas kene.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák