Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Sinesol #33 üzenetére

    Meglátjuk, hogy a Quest elég lesz-e a kritikus tömeg elérésehez.

    Én nagyon bizakodó vagyok, de elismerem, hogy itt csak a saját tapasztalaimra hagyatkozom. Én vagyok az "early bird" a környezetemben, és eddig mindenki, akinek mutattam (11 - 60 éves korosztályban :D), nagyon elégedett volt vele, és szívesen be is szállnának, csak aztán megtudják, hogy milyen gépem van az asztal alatt, és ezzel vége is a történetnek.

    Ez a Quest viszont 1-2 év alatt a "VR konzoljává" válhat, ami elérhetővé teszi, hogy bárki bekapcsolódhasson.Jövő ilyenkorra többet fogunk tudni.

    A tartalommal kapcsolatban viszont egyáltalán nem értek egyet!

    Kicsit én is féltem, mikor megvettem a Riftet (1,5 éve), hogy majd elmúlik az újdonság varázsa, meg kifogyok majd a címekből. De fentebb is írtam, hogy abban a tempóban, amit én rá tudok szánni szórakozásra (átlag napi 1 óra/nap), egyszerűen több, minőségi anyag jön ki, mint amit be tudok szerezni.

    Teljesség igénye nélkül, itt van két reklám az Oculustól:
    Step into Rift
    Change the game

    Ezeken felül is töménytelen mennyiségű, teljes értékű játék van, legyen az akció, mint a Robo recall, vagy a Metro világában játszódó Arktika.1, esetleg kalandjáték/RPG, mint a A Mage's Tale, és a Wilson's Heart.

    Van még itt 3rd person shooter, Edge of Nowhere, Dark-soul like játék, mint a Chronos.

    Vagy az utólag VR-osított játékokat is mondhatnám, legyenek azok akár hivatalosak, mint pl a Skyrim vagy Fallout VR, vagy utólag hozzáadottak, mint a Hellblade esetleg community által patkolt, mint az Alien Isolation.

    Plusz ugye ott a VR természetes közege, a szimulátorok, ahol egyre több és több alkalmazás kap VR támogatást: Elite Dangerous, War thunder, Project Cars.1-2, Assetto Corsa

    Ne felejtkezzünk el a létező legjobb VR játékról se, a Lone echo-ról, amitől még nem láttam embert, aki csinált volna a gatyájába, hogy ez még az ő életében lehetségessé vált :P

    És ha a játékokon túl nézünk, nekem grafikus ismerőseim a Quill és Medium appokat könnyezték meg, mint a modellezés jövőjét. Ez utóbbi a rapid prototipizálást fogja forradalmasítani, főleg ha a 3D nyomtatás is jobban elterjed.

    Ez most csak egy gyors lista volt, ami eszembe jutott, a valós értéke ennek százszorosa, aminek persze jó része szemét, de ez a Steam-en is így van :P

    Amit mondani akartam ezzel, hogy ha Téged nehezen is vonz be, én nehezen tudom elképzelni, hogy ne találnál magadnak megfelelő tartalmat.

Új hozzászólás Aktív témák