Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz copass #55 üzenetére

    Az MX Mastert sok mindenért lehet jogosan ekézni, de ...

    kényelmetlen "fűrészelős" fogás
    Éppen a zseniálisan eltalált forma az, amiért sokan ragaszkodunk ehhez az egérhez a hibái ellenére.

    csapnivaló "fém" görgő amivel még véletlenül se tudsz lenyomott középső gombbal mozgatni pl. egy tervlapot, a görgetésről ne is beszéljünk
    De, a görgetésről beszéljünk, mert az egér egyik legfontosabb feature-e a fokozatmentes görgetés. Most direkt megnéztem, simán menne ilyen módban is a középső gomb nyomva tartása, ha szükségem lenne ilyesmire, de nagyon nincsen, ellenben hosszú szövegekben gyors görgetésre nagyon is. Irodai munka és irodai munka között is hatalmas eltérések vannak.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • Degeczi

    nagyúr

    válasz copass #55 üzenetére

    "hüvelykújjas gomb meg vicc a 10 Ft-os mikrkokapcsolóval használhatatlan, plusz ráizzadsz a homogén gumirozásra" - és ld. alább: az ettől megduzzadt gumiborítás elkezdi folyamatosan nyomni a hüvelykujjgombot, amitől idővel már a mozgást sem detektálja az egér, és azt hiszed, tönkrement az érzékelője...

    Amúgy a kapcsolási terhelést egereknél is jó lenne specifikálni, mert rengeteg, formára jónak tűnő egértől váltam már meg amiatt, h pár óra munka után fájt a mutatóujjam a kapcsoló visszarúgásától... A Logitech Master szériánál ezzel legalább nincs gond (sőt, a 3-assal épp olyan gondom is előfordult, h akaratlanul is kattintottam néha mozgatás közben. Valszeg az eltérő formából nekem adódó rossz fogás miatt, mert a 2-es szériánál ezzel sincs problémám)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák