Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz Mikeee89 #1378 üzenetére

    Elírtam, bár egyébként a 360T router és modem egyben, csak nem nagyon érdemes a routing funkcióját erőltetni :)

    A lényeget nem írtam le: igen, a routertech firmware felrakásával képes lesz a 360T is az ADSL2+-ra, de modem és modem között nagy különbségek lehetnek az elérhető sebességben, rádadásul nem tudjuk nálad mennyire jó a vonal, mivel ilyen adatokat nem tettél fel.

    A tanácsom: frissítsd a szoftvert, elég szájbarágós a videóm amit linkeltem. És ha azzal megfelelően működik, akkor nem kell modemet venned.

    Természetesen ha a boltban veszel modemet, azt is be kell állítani, de semmi mágiára ne gondolj: a lényeg hogy bridged módba kell kapcsolni a modemet, a VPI: 1 VCI: 32, és UBR módba kell rakni az ADSL beállításokat illetve kényszeríteni kell ADSL2+ módba (hiba esetén a többi mód is kipróbálható, mint a G.DMT vagy az ADSL2). Ennyi.

    A problémád mögött a hálókártya IP címének hibás beállítása vagy tűzfal/antivírus lehet, ugye százszor leírtuk, hogy a modemet csak közvetlenül a géphez kapcsolva lehet állítgatni.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák