Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Parallaxis #60 üzenetére

    Erre a dologra akkor térjünk vissza, ha az AVID, Adobe, Autcad és gyakorlatilag a Finalcuton felül, ami soha nem volt professzionális majd beleteszi a Mac-et a referencia gépei közé.

    A Gép nem csak a processzorból áll, nagyon sokmindentől lesz egy gép professzionális. Az apple ilyeneket nem gyárt.

    Ezek a gépek nagyon komoly jóindulattal is félprofi eszközök főleg webes videókra. Valamint web programozásra , cloud programozásra. Amihez nem kell csak egy böngésző kb.

    A Mac-es programok pedig eléggé hogy is mondjam.... Szokni kell.

    Én az Air-t python-t, programozgatni itthon hobbiból, cloudot tanulni vettem, meg itthon használom, mert tényleg sokáig bírja az akksija, de egy tetves Notepad++ nem fut rajta, de nincs is ennyire egyszerű, de nagyszerű program rá.
    Igen minden van Mac-re csak az vagy egy hulladék, vagy csak sokkal kevesebbet tud mint a bármi más platformra gyártott program.
    Vagy olyan van rá, ami úgy van túlbonyolítva, hogy már rossz, vagy olyan körülményes, hogy kényelmetlen. A fenti példa Notepad++. Én is tudok még 12 programot mondani mac-ra ami van, de mindegyik egy hulladék ehhez képest. POnt ez nem fut, de lehetne sorolni még.
    Mert hát valljuk be a Mac erre jó.Konzumer termék.

    Mondjuk a minimum 3 gombot kell nyomni a az olyan spec karakterekhez, ami bármin csak kettőt kicsit idegesítő, de megszokja az ember egye fene. Itthon ráérek, tanulgatni, meg amúgy is meg akartam tanulni, mert édekel, nekem voltak mac minieim, meg régi macbookok, de ezek jellemzően 15 éve volt és cégesek. Azóta azért sokat fejlődtek, de a konkurencia is.

    Ezek a termékek otthoni hobbistáknak vannak gyártva. Arra jók.

    És a processzor nagyon erős nem fogja helyettesíteni egy komoly munkaállomást.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák