Új hozzászólás Aktív témák

  • CooLM@$TeR

    tag

    válasz Kanczy #20 üzenetére

    Először is: játszottam az Undisputid 2009/2010-el, és ugyanannyira gyerepcipőben járó küzdősport szériának tartom, mint a Fight Night szériát. Sok idő kell, mire Fifa szintre eljutnak, de még az sem tökéletes korántsem .... teljesen valószerűtlen dolgok vannak benne, Klitschkoékkal kb. mindenki horgokat ütve megy előre folyamatosan, mivel igazából nem sokat ér a jabjük (pedig a valóságban kb. lórúgás erősségű), ezért Tyson stilusban tolja az a két hatalmas melák ember, egyszerűen semmi realizmus nincs benne.

    Ugyanigy UFC-nél nagyon gyenge a földharc kivitelezése, az egész meneten keresztül végig ezt tolják pedig ez lehetetlen kb. az izmok savasodása miatt is, semmi szünet vagy átmenet nincs benne, és ez a piros-kék kör egymás kergetése is hihetetlenül gagyi. Bármilyen meglepő egyeseknek úgy van véleménye a játékról, hogy a valóságban szeretik ezeket a sportokat, de nagyon kiforratlannak tekintik ezeket a játékokat. A Fifa is nem véletlenül jár már 12-nél, de még mindig messze nem tökéletes.

    Most akkor lássuk te mit produkáltál:

    "Beírtam, hogy unalmas a DiO 3, ez volt a "szénnéfikázás"."

    Elég szánalmas dolog úgy hazudni, hogy ott van továbbra is az eredeti hsz. :C

    "Mindenki veri magát a játékra, pedig semmi különleges nincs benne. Ugyanolyan halálkamu grindfest, mint az előző részek. Nem is értem, hogy ez miért ennyire istenjáték 2011-ben :( "

    Finoman fogalmazva is erősebb, mint az, hogy szimplán csak unalmas a játék, konkrétan szétfikáztad a játékot. Ehhez képest az itteni hozzászólások finom uriemberekre vallanak a tiéddel szemben.

    Másrészt mi ez a DiO 3? Ez milyen játék? Mi az a kis i benne? És miez, hogy DiO eleve? ...

    Vagy Diablo 3, vagy röviditve D3, de ez amit te irtál fogalmam sincs mi. Szerintem magad sem tudod.

    És igen, én 1996 óta játszom rendszeresen mindkét Diablo résszel és a kiegészitőkkel is. Játszottam továbbá 2 UFC-vel és rendszeresen nézem a közvetitéseket. Nekem van mire alapozott véleményem, vannak érveim.

    Te csak beböfögtél valamit a Diablo topicba, hogy beszólj a többi fórumozónak, hogy te milyen kemény vagy az egyik legnagyobb GOTY esélyes játékot semmibe sem nézed. Utána pedig privátban inzultálsz engem, ezért kellene innen téged kirakni, hogy gondolkozzál végre egy kicsit magadon és a stilusodon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák