Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz discrate #3507 üzenetére

    Hát, én amúgy egy gasztronómiai analfabéta vagyok :DDD
    Nade. A tapasztalatok:
    Kibontás után elmostam a kis kosarát.
    A készüléket csak akkor lehet bekapcsolni, ha be van tolva a kosár. Ekkor megjelenik lassan villogva egy bekapcsoló ikon. Érintőgombos, amitől kicsit tartottam, de jól működik. Tehát bekapcsolás után megjelenik a kijelzőn mindenféle [dolog]. Én csak kettőt állítottam be:
    - bal szélén a fel-le nyilakkal a hőmérsékletet
    - jobb szélén a fel-le nyilakkal az időt.
    Ha ez megvan, akkor a bekapcsolás ikonra nyomva el is kezdi rögtön a sütést. Közben felváltva mutatja a hátralévő időt / beállított hőmérsékletet.
    Ha lejár az idő, akkor sípol egyet, kiírja hogy End, és még egy kis ideig járatja a ventillátort.
    Utána elcsöndesedik és kész.
    Amit csináltam vele:
    Először a kosár rácsos részére raktam Aldis Tandil márkájú sütőpapírt. Ezt akkorára vágtam, mint a rács felülete (tehát nem nagyobbra, hogy ne lógjon rá a falakra). Erre fújtam 2-3-at olívaolaj spray-el, majd ráraktam házi készítésű nuggetts (aprítóval összedarálva: csirkemell + krumpli + lilahagyma + tojás + pár apróság) darabokat (megjegyzés: nagyon nagyon macerás az összedarált trutymákból bármit is formázni, ragad mindenhez..).
    185 fokra és 20 percre beállítottam a fent írtak szerint. 10 percnél én leállítottam (menet közben a bekapcsoló ikont nyomva leáll), megfordítottam a nugettseket és beraktam még 10 percre (azthiszem azt újra be kellett állítani).
    Igen, lehetett volna csak 10 percre először beállítani, de ha elfelejtem félidőnél átfordítani, akkor legalább nem az van hogy ott vár engem félkészen. :D
    Ja, a fogantyújánál van egy kis gomb, amin van egy védőfedél. Azt elcsúsztatva lehet megnyomni a gombot, amitől kijön a kosár a tartójából. Erre nagyon figyelni kell, hogy asztalon csináljuk, tehát ne a levegőben, mert akkor lepottyan az alsó rész a földre! Szerencsére én ezt már tudtam, mert kipróbáltam az egyik áruházban. :))
    Hát ez lehet elég szájbarágós lett :B
    Szerk.: ja még mindenképp akarok bele valami grillrácsot, hogy legalább 2 szinten lehessen bele pakolni.

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbáltam a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák