Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Nemes gesztus, még ha nyilvánvaló is, hogy miért lépték meg. Most már csak annyi a dolguk, hogy tökéletesítik a rendszert, hogy a későbbiekben még csak hasonló zavar se léphessen fel és máris komoly mértékben megugrik a DRM életben maradási esélye.

  • leviske

    veterán

    válasz HaaS #42 üzenetére

    Erre egy kérdéssel felelnék: Miért jó nekünk, ha elbukik?

    Ha tökéletesítik, akkor elhiheted, hogy negatív irányba nem fogja befolyásolni a játékélményt és ha sikeres lesz / elterjed, akkor megnő az esélye, hogy a kiadók jobban elkezdenek figyelni a PC piacra és búcsút mondhatunk az okádék portoknak.

  • leviske

    veterán

    válasz HaaS #90 üzenetére

    Jelen tökéletlen állapotában én se támogatom, de ahhoz, hogy valami jó legyen, idő kell. Ha nem adunk neki időt, akkor miért várhatnánk el, hogy tökéletes legyen?

    Amúgy most így hirtelen nem jut eszembe, hogy melyik országban (talán Svájc?) ingyen elérhető a 10MBps sebességű net WLAN-on keresztül. Ez a kezdeményezés, mégha nem is 10MBps szinten, de szerintem a többi országra is ki fog terjedni idővel. Végülis a szolgáltatóknak se fog kerülni semmibe, hiszen már most is 80 - 120MBps sebességű nethozzáférést kínálnak 12-13ezrekért.

    Szóval még ha nem is most, de idővel nem hinném, hogy az jelenthetné bárminél a fő problémát, hogy netkapcsolatot igényel.

    (#94) Wolverine: Mondjuk az is igaz, hogy ezeket a rendszereket nem a fizető felhasználókon kéne tesztelni. Erre vannak a béta kiadások.

    (#96) Narxis: Nem a portok, hanem a minőségen aluli portok szűnnének meg. És pont a warez miatt nézik ennyibe a PC piacot, mert még az átlagfelhasználó számára is egyszerű belőni egy crack-elt játékot. Konzolon feltételezem, hogy jóval nehezebb tört játékokat rávenni az indulásra. Ha PC-re is kerül egy ilyen nehezítés, akkor a PC is biztosabb talajt jelenthet a fejlesztők számára.

    Amúgy azért sok a ha, mert ugye egyelőre nem valósult meg a rendszer tökéletesítése, bár persze nem tapasztalatból beszélek, mert az AC2-nek a közelében sem jártam és az eddigiek alapján nem is nagyon fogok, de nem amiatt, mert DRM van benne.

    És mondom ezt úgy, hogy a DA-el, net nélkül én sem tudok játszani, ha a mentésem akár egy DLC-hez is kapcsolódik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák