Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz h-yle #8 üzenetére

    Mit tud ez az engine amit Cryengine 3 vagy egy mindenféle extra feature-ökkel kiegészített UE3 nem?
    Valószínűleg semmit. Kivéve pár bonyolult nevű technológiát, ami a szakmabélieken kívül senkit nem érdekel. Mert az átlag játékosnak nem az számít, hogy működik, hanem, hogy hogy néz ki a végeredmény.

    Mi volt ebben a videóban, amit ennek ellenére nem láttunk eddig egyetlen játékban és szerintem nem is fogunk jelen konzol generációban (kivéve cut-scene-ek)?
    Részletesség, kidolgozottság.

    Ezért mondtam, hogy bár nagyon szép ez a demó, de nem várok megváltást tőle ami a valódi játékok in-game kinézetét illeti.

    Aki hülye, haljon meg!

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz h-yle #12 üzenetére

    Nem is ezt mondtam.
    Hanem azt, hogy egy ilyen demó hiába mutatja meg mit lehetne elvileg kihozni az engine segítségével, ha a valódi játékokban nem fordítanak ugyanilyen arányban időt a kidolgozottságra és részletességre.

    És hogy ugyanilyen szintű kidolgozottságnál már tárhely/adatátvitel béli korlátok is előjönnének szerintem a DVD-nél.

    Persze a fő akadály nem ez, hanem, hogy ez mennyi emberórát (és így pénzt) igényelne a fejlesztő részéről. Ez pedig nem függ a konzolok teljesítményétől, csak esetleg az engine és a hozzá készített fejlesztőkörnyezetbe épített automatizmusoktól és egyéb kényelmi funkcióktól.
    De ezek még messze vannak attól szerintem, hogy hasonló részletességet el lehessen érni egy teljes játékban.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák