Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz eisento #282 üzenetére

    Amúgy az kész volt... elintéztük a másik rendelést, utána felvezettem, hogy nekem már van egy ilyen, és azt cserélném, feltéve, ha tényleg az jött amit szeretnék...

    Kérdezte a srác, hogy oké, és honnan tudjuk meg mondom rá van írva a doboz aljára, de más a doboz színe is :D

    (utána vacakolt picit azzal, hogy eltérő a doboz, meg az ár bf/eredeti, de miután belátta, hogy ez ugyan az a termék, simán kicserélte... - plussz ügyfélszolgálat is ezt mondta mikor előre érdeklődtem, hogy ez sima ügy, mivel bontatlan volt nekem, még a fólia sem volt piszkálva.)

    Ez még December 6.-án lett rendelve ügyintéző által, elvileg ő írt oda megjegyzést stb.

    Közel két hét mire meg jött... hétfőn, tegnap voltam érte.

    Ami érdekesség, hogy még mikor a boltban voltam, akkor is, "kifutott" volt a státusza, vagyis ezek szerint vagy nem volt még újabb darab nekik, vagy csak rendelésre hoztak párat. Ezért "nincs készlet.

    - Amúgy amikor elérhetővé vált (mert csak akkor tudnak rendelni ügyfélszolgálatosok is), hívtam fel őket újra, és lett intézve egy új rendelés, megjegyzéssel ismét... de most nem én adtam le...

    Utána érdekes, hogy 1-2 nappal "kifutottra váltott"

    Első gondolatom az volt, hogy nah ha hétfőre itt van, akkor az vmi visszahozott termék lesz...
    De mivel közel 2 hetet kellett rávárni, tuti új beszerzés lehetett...

    Hm, most ránéztem az oldalukra... és ismét "kifutott"... (tegnap elérhető volt a státusza) ergo vagy elküldik neked az én v2-esemet, vagy eladták helyben :D

    Nálad is két esélyes lesz a játék úgy látom....

    Még bf-es rendelést cserélnél? Vagy sima új megrendelés?

    Amúgy a doboz alján van egy kis matrica az írja, hogy v2 vagy v4 egyébként nekem a zöld színre jobban tetszett :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák