Új hozzászólás Aktív témák

  • bandigyerek

    senior tag

    válasz kisferi #198 üzenetére

    Csak hangosan gondolkodok...

    ....én most vettem a routert, nem tudok nyilatkozni az előző FW-ről (mert frissített magától/tőlem), meg igazán a mostaniról sem. De... nem ez az első TP-Link-routerem, és szart még nem csináltak. Gondolom azért adták ki az új FW-t, mert valamit csiszoltak vele a régin. (nem pusztán a magyar nyelvre gondoltam). Az európai meg az amerikai FW között is lehet különbség az adott szabványoknak megfelelően. Gondolom én. Mi Európában vagyunk, nekünk ez felel meg leginkább. Ha nem így lenne, Global Firmware lenne. De nem. De ha gondolod, tedd fel, próbáld ki. Nekik pl. több csatornájuk van ha jól tudom. Igaz, hogy sose fogod kihasználni, mert a telód, vagy a Laptop wifije nem ismeri, de hátha... Ja! Ugyanaz a hardver is a kettőben?

    Nem segítettem, mi? :D

    Az emberek többsége csak hazaviszi, bedugja (jó esetben be is tudja állítani a Quick Setupban) és használja. Ennyi. Működik, és ez a lényege, hogy nem kell agyonfilózni, hanem megy mint a tüzes istennyila. Ha kétségeid vannak a FW-t illetően, vársz két hetet, addigra kijönnek a betegségei, és úgy is lesz visszhangja. Akkor nem teszed fel. Na, ilyennel még nem volt szerencsém találkozni.

Új hozzászólás Aktív témák