Új hozzászólás Aktív témák

  • x_o_n

    veterán

    Na én feladtam,még szoba sem jön össze,teljesen mindegy volt a 350es kintebbit sem kaptam meg meg a 650 es bentebbit sem...mivel föleg fiatal,tanulo és leginkább nőt,lányt keresnek,pedig irtam szinte mindnek...ha dolgozol 95% ban kizáró ok...a maradék a kor miatt és hogy nem vagy nő :)

    De ahova eljutottam ott mindig volt aki inkább meg kapta....igen a szexy hölgyek :)

    Egy lakás volt ahol én voltam a nyerő,de ott meg elfelejtették közölni az extra költségeket ami a 3 havi kaució+1havi lakbérre rájött még...hogy meg kell venni a komplett háztartást butorok,gép park stb,aminek az összege a lakás költségeinek 2,5x volt még...sejthető mekkora összegröl beszélünk,kérdeztem is az elözö bérlő kocsiját is meg kell venni?
    A végösszegböl mellesleg egy lakásvásárlás inditható simán.... komolyan ilyet még nem hallottam...konyha butor oké az megszokott,bár nem ilyen és nem ennyiért ....de hogy mindent...a-tól z-ig....bakker

    Egyetlen Honfitársnál lett volna hely,de azt megnéztem és szóval nem ecsetelem azt hogy mennyit kért azt meg pláne nem....

    Igy kénytelen vagyok ingázni,vonat bérlet + Mü bérlet.. marha jó lesz napi 4-5 órám ingázással fog telni...szuper

    A vicc hogy nekem a munkám Mü-ben pontosan a Lakások biztositása,rendbetétele hogy minnél több lakás legyen...csak nekem nem jut...tipikus

Új hozzászólás Aktív témák