Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz FattyDove #19 üzenetére

    Nem vágom, tudod én nem torrentezek, legalábbis nem illegál tartalmat. Van egy nagy előnye annak, ha az ember megteheti, hogy VESZI a zenét és azt a nagyonkevés filmet, ami tetszik neki: KIFIZETI. Egy vérbeli hifibuzi pedig nem áll neki rippelni a számára fontos adatokat, vagy mások ilyenolyan rip-jeit venni, függetlenül attól, hogy az bitperfekt-e vagy sem.

    Az, hogy az interneten történő szabadságunk megőrzésére opciókat említettem, amik triviális dolgok bármilyen kicsit is IT-snek, nem függ össze azzal, hogy kelet európai-e, vagy hogy illegálba tolja. Tudod, rossz az, aki rosszra gondol, Te nagyon úgy látom, érted a témát, amit leírtam, tehát benne vagy vagy voltál nyakig, de mutogatni nagyon szeretsz másokra és egyből bevinni egy gyomrost. Ez annyira balkán.. :U És nem elég, hogy villogtatod az intellektuelled, már ítélkezel is a többiek felett azonnal. Persze Assange, Snowden meg a többi kisebb kimaradt. Grat.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák