Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    A Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth szerintem egy remek hangulatú játék, én nagyon élveztem. Sajnos bugosnak valóban örjítően bugos, anno nem is tudtam végigjátszani emiatt.

    Alan Wake, Silent Hill, Dead Space, Outlast szintén zseniálisak, utóbbit kis közönség előtt játszva is hozta a hatását mindenkinél. :)

    Az Alone in the Dark első része pedig... arra egyszerűen nincsenek szavak. Nekem az a legnagyobb horror játék élményem, amikor a kutyaszerű izé beugrott az elején az ablakon, akkor egyrészt összefostam magam, másrészt pedig menthetetlenül beleszerettem a műfajba. Ez a játék annyira sok élményt adott nekem, annyira hangulatos lett minden porcikája, hogy szerintem nagyban meghatározta a későbbi érdeklődésemet nem csak játékok, de filmek, könyvek terén is. Én a második részét is nagyon szerettem, ugyan teljesen más a hangulata mint az elsőnek, azaz inkább úgy fogalmaznék, hogy máshogy jó. A második rész zenéi pedig (szigorúan AdLib "hangszerelésben") a mai napig a kedvenceim, a Don't Despair vagy a Loneliness rögtön visszarepít ifjúkoromba.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák