Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Én nem néztem meg egyik TR filmet sem, mert szerintem Jolie nemhogy nem hasonlít Larára, de kifejezetten ellentéte neki. (egyébként meg ki nem állhatom) Szerintem inkább krokodilt kellett volna játszania, az illett volna hozzá :D (olyan a tekintete..)
    Az első, DOS-os játékkal játszottam először, aztán másodszor is (és harmadszor is) így ez alapozta meg a bennem kialakuló képet Lara karakteréről. Azonban a garfika még eléggé kezdetleges volt (a játék kiváló) ezért a Windowsra készült második rész főszereplője is sokat alakított a róla kialakult képen. Ha nem tévedek, akkoriban Nell McAndrew és Rhona Mitra voltak a hivatalos modellek, és számomra máig ők a legvalódibb Larák. kép
    Az új filmet szeretném megnézni, mert úgy elrontani, mint Jolieval, már úgysem lehet, végre talán lesz egy számomra is nézhető TR film..??

    Anno felmerült Sandra Bullock neve is, én nagyon sajnálom, hogy nem ő játszhatta el. Talán sokaknak meglepő, de én nem feltétlenül ragaszkodnék Lara jókora lökhárítóihoz, ha egyébként minden másban ilyen tökéletes valaki a szerepre :) Rhona Mitrával még hasonlítanak is!

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák