Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    válasz .LnB #23 üzenetére

    Ennek is megvan ám a hangulata... Először én is szkeptikus voltam, a privát bétában, az első etapban nem is futott még valami fényesen xbox-on. Aztán a nyílt bétában már felhúztak minden grafikát maximumra és a hangulat is megjött. Sokkal taktikusabb lett a játék, szerintem kifejezettem jó irányt vett az egyhez képest. 120 óra után mondom mindezt.... Rengeteg pve tartalom van benne, ennek a játéknak ez a legnagyobb erőssége. A másik szó ami eszembe jut az az igényesség és az okos al. A Tier4 nehézsége 450+ gs-el nem nagy szám már, de gyanítom hogy a Tier5-ben majd erősen kamillázunk majd az elején. :K

    Való igaz, hogy játékmechanikában teljesen más az elődhöz képest. Ezt el kell tudni fogadni. :R

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz .LnB #23 üzenetére

    Nem olyan rossz ez, ami inkább zavaró, az tényleg az, hogy gyakorlatilag túl sok a lootolható objektum és túl sok a mob. Baszki, még ha mindent elfoglalsz is, akkor se tudsz egy házsarkot menni, hogy ne fuss bele valamibe. Valahol jó, hogy él a világ és mennek a harcok, de ha éppen egy bountyhoz mész és közben belefutsz egy őrjáratba, meg egy convoyba és esetleg még bejön közben egy random event, akkor az azért picit meg tud akasztani.

    Az atmoszféra átélése szerintem szubjektív, nekem bejött ez poszt apokaliptikus, elburjánzott zöld város. :)

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák