Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mephi666 #11 üzenetére

    azaz. na silver kinght-hoz nehéz fokozaton plusz ezzel a tiall-al oda se menjél ha nem megy a counter. vagyis ha más nem ott majd megtanulod az tuti. nem elég ha csak elugrálsz meg gurulsz előle mert nem hagy sok időt ezen kívül támadni. vagyis lehet meg lehet úgy is de én nem vagyok az a türelmes fajta hogy órákig öljem a lassabb de biztosabb módszerrel ugyh megtanultam a counter-t. még jó hogy egy olyan ellenfélnél aki tényleg nem viccel. :)
    ne félj. hanem tudd hogy ki fogod sírni. bár én úgy játszottam hogy megvettem a különböző támadásokat de a játékot lényegében az alap csapkodással vittem végig. nem volt nekem agyam megjegyezni meg használni is azt a sokféle támadást abban a helyzetben mikor szorítom a joy-t annyira izgulok hogy el ne rontsam.. :)

    a vámpir commande-nél van egy olyan trial hogy úgy harcolj ellene hogy 60másodpercig maxon legyen alul a sárga csík amihez ugye az kell hogy folyamat ütöd de ő nem ér hozzád. elkerülni is elég volt nemhogy még támadni is mert ugye ő gyors meg teleportál és még a kettőt egyszerre is. az is egy finom trial volt.

    én dead spece-en kívül, szóval amibe célozni meg lőni kell, mindenhez joy-t használok. Assassins-ba harcoltam egyet bill+egérrel de az nem harc volt hanem kínszenvedés.

    ja még egy kérdés. ebből akkor nem lesz dobozos lemezes kiadás?

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák