Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokedvu

    újonc

    válasz ktomcat #8913 üzenetére

    Miután beléptem a Fejlesztői menübe és bekapcsoltam az Érintések megjelenítését, ugye egy kis kör jelzi mindig, hol érintettem meg a képernyőt. Nos, mikor beragad ebbe a sehova-tovább állapotba, akkor látszódik, hogy vagy 4-5-6 köröcske vibrál a képernyőn, mintha annyi helyen akarnám megérinteni, ugyanakkor sehova nem mozdul, csak vibrál. Az Engineering Módban általában sikerül megcsinálni a Touchpal testet, de ott is előjött már ez a hiba.

    Touchscreen kalibrálást ugyanakkor nem találok... van egyáltalán valahol ilyesmi?

    (Kezdőknek:

    Fejlesztői menü: Beállítások -> A telefonról -> MIUI verzió menüpontot nyomkodni kell 5-6-szor, utána a Beállítások -> További beállítások -> Fejlesztői beállítások menüpont megjelenik

    Engineering Mode: Beállítások-> A telefonról -> Kernel verziója menüpontot nyomkodni kell 5-6-szor, utána belép az Engineering Mode-ba)

  • jokedvu

    újonc

    válasz ktomcat #8913 üzenetére

    StevieWonder:
    Screen recorderrel készítettem egy videót, hogy ha a Fejlesztői menüben be van kapcsolva az Érintések megjelenítése (kis körrel), akkor hogyan mutat ez a kijelző-vibrálás, mikor több érintést észlel...

    https://youtu.be/QCEqsvN8nvM

    Ugye azt írtam, hogy lezárás-feloldás után elmúlik a probléma, most viszont észrevettem azt is, hogy ha a telefon felső 2 szélénél kicsit összeszorítom a kijelzőt a hátlappal (a hangerőgombnál és vele szemben), akkor szintén elmúlik egy kis időre a vibrálás. :((

    Elképzelhető, hogy valami érintkezési probléma áll fenn? Megpróbáljam garanciálisan orvosolni?
    Edigitalban vettem, de ktomcat tapasztalatai a "javítás" idejét és minőségét illetően kétségeket ébresztenek bennem... szétszedni viszont nem akarom... :W

    ktomcat:
    Nálad van valami fejlemény a szervizzel?

Új hozzászólás Aktív témák