Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Na srácok ha van kedvetek beszélgessünk erről az új ac-ról.
    Adom a pro-t jöhet a kontra.
    Persze csak az alapján amit eddig láthattunk, és azétt van már videóanyag neten.
    Szóval én több résszel ez előtt kiszáltam az ac világból mert az új skin-t nem ellensúlyozta a történet, a játékmenet pedig szinte ugyan az volt és én ebből kiégtem.
    Aztán jött a hír hogy új harcrendszer ami kíváncsívá tett.
    Most az elmult pár napban megnéztem rengeteg videót de egyszerüen nem tudott behúzni szóval lehet végleg kiégtem ebből a játékból.
    Léírom mit látok.
    A harc nem tetszik. Nem rosszabb vagy jóbb mint volt, csak egyszerüen nem úgy néz ki mint amit szivesen használnék játék közben.
    A világ nekem csak egy új skin és a hatalmas bejárható terület nekem csak annyit jelent hogy vàltozatos terepen nyitogatom a ládákat.
    Szóval nekem ez már nem elég hogy elmenjek felfedezni egy területet ahol még nem voltam és ahol annyi új fog várni hogy lesz egy látvány ami addig nem volt, kinyitom a ládákat és öljek meg valakit vagy szerezzek meg valamit.
    Vannak más játékaim amelyek kielégitík ezen igényeim olyan körítéssel ami jobban tetszik.
    Szóval ha az új harcrendszer és a fejlesztés meg az új világ-skin nem elég, van e még valami plusz amiről nem tudok és húdejó lesz tőle a játék?

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák