Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    ennek örülök, mert a duo megszűnésével maradt bennem egy tüske, hogy 49 forintos volt a legkisebb percdíj, ha nem havidíjas vagy havonta díjat levonos pre-paid féleséget akarok. Egyedül azért nem váltottam, mert telefonáláskor főleg csak egy számot hívok és 2x500 forintos opcióval azt 5 forintosra lehet mérsékelni.
    Most talán a tuti + 500 forintos opció lesz a nyerő.

  • azbest

    félisten

    válasz Game-over #180 üzenetére

    a vodánál pár óra, vagy pár nap használat után jön egy sms, hogy érzékelték a készüléked alkalmas 4G-re és újraindítás után használhatod, mert bekapcsolták számodra. Simet újat kaptál, szóval azzal nem lehet gond.

  • azbest

    félisten

    válasz Boond #199 üzenetére

    Szerintem nálunk ez a titkos, nem publikus flottázás sok embernek létszükséglet. Igényük van a mutyira és a trükközésre, a szolgáltató pedig megadja nekik ezt az életérzést.

    Hát a múltkori régi prepaid csomag kivezetéskor eléggé szívtam a fogamat, csak azért nem váltottam másra, mert alig használjuk telefonálásra és akivel többet beszélünk, azt egy opcióval 5 forintosra lehet csökkenteni (2x500 forintért). A tuti most hozza azt a percdíjat, mint amit kb a duoval kaptunk, amit nemrég meszűntettek.

    Magánszemélyként meg nem szimpatikus nekem, hogy átadjam a számomat egy harmadik félnek kezelésre. De tudom, hogy sokan 1 forint spórolásért képesek átutazni a várost is, kerül amibe kerül.

    Az előfizetéseknél meg az a bajon, hogy a szolgáltató oldalán van minden. Ha bármi hiba történik, akkor a saját bizonyítékuk alapján a saját követelésük szerint járnak el, az ügyfél meg nézhet, mint hal a szatyorban, teljesen kiszolgáltatott helyzet. Nekem eddig tudtommal csak egyszer volt fiktív számlázás. Valószínűleg a két számom közt felcserélték, hogy melyiket terhelje egy hívás. Vagy csak ráterheltek nem létező hívást az egyikre. A nálam lévő sim-ről 2 hónappal később küldtek részletezőt, azon szerepelt a terhelés, de a telefonom hívásnaplójában nem. A másik sim részletezője pedig sosem érkezett meg. Azóta az elektronikus részletező gyorsabb, azt csak nehéz távolról megnézni, mert sms kódokat kell beírni (és anyám nem tudja bediktálni a nála lévőt). Csak egy 500as volt, nem érte meg tovább firtatni. De még most is csak következő hónapban lehet megnézni a hívásnaplójukat. Ráadásul félig titkosítva. Hülye törvények.

    De azért sem kötök előfizetést az anyámnál lévő simre, mert könnyen megeshetne, hogy véletlen félrenyom valamit, vagy nem teszi le a hívás végén és a másik fél sem, aztán meg csodákozik, hogy elfogyott az egyenleg. Vagy megint tévesen terhelték... de az a részletező persze nem elérhető.
    Szóval ilyen szolgáltatókra bízni az egyoldalú számlázást olyan, mintha az ember a lelkét adná el az ördögnek.

    A korlátlan fix díjas csomagok, ahol nem lehet csillagászati számlát hibázni, még esélyes lehetne, de nem vagyok telemarketinges, hogy egész nap telefonáljak rajta, hogy megérje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák