Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz <Lacy85> #29 üzenetére

    Hali!

    Köszi a linket, megnéztem a videót. Így már értem az elméleti részét a dolgoknak, de gyakorlatilag ez nekem bohóckodásnak tűnik, méghozzá arany áron .... Ha csak simán beletolsz egy 120GB -os SSD-t a laptopba akár SATA-s akár M2-eset (amilyen hely van) és a másik helyen a vinyót is benne hagyod a gépben, a sima SATA helyen vagy kiveszed a DVD írót, a helyére meg Optibay-be beleteszed a vinyót, akkor nem hiszem, hogy lassabban boot-olna a gép a 120+ GB -os SSD-ről mint az Optane segítségével. Vagy ha igen, akkor mégis mennyiről beszélünk 1-2 sec-ről cserébe azért hogy kurva drágán vettél egy pár gigás kis cuccot? A laptopok 98% -ánál meg lehet oldani, hogy HDD + SSD is legyen benne egyszerre, ha a sok tárhely és a jó sebesség is kell valakinek. Bár laptop esetében általában elég szokott lenni csak az egyik az emberek nagy részének (Ez a személyes tapasztalatom). Ennek fényében szerintem nem annyira meglepő, hogy nem igazán fogynak az olyan procik, amik mellé ezt csomagolták, mert asztali gép esetében meg pláne minden esetben egyszerű megoldani hogy HDD + SSD is legyen. :DDD Tényleg olcsóbb egy 120GB-os SSD mint egy 16GB-os Optane, eléggé WTF kategória ....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák