Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #75376384 #12 üzenetére

    Nem kell mindent magadra venni. Nem azt írtam, hogy mindenki buta aki megveszi. És persze az én szavam nem garantálja sem azt hogy bukta lesz sem azt, hogy siker.
    De! Van mögöttem annyi gamer (nevezzük kocka) év, hogy mindenféle támadásnak kitéve magamat, de bátran merem állítani, hogy ez egy hulladék. Hogy miért? Mert fogtak egy eddig is jövedelmező játék alapot amit már kismilliószor láttunk és pont annyit változtattak rajta, hogy a címe ne Call of Duty legyen. Ehhez fogták az egy ideje elfeledett Mecha vonalat. Ami jelenleg a Hawken c. játékban elég szépen meg lett valósítva. Nem érdekel engem, hogy te/ti mivel játszotok, csak az én szemem már kicsit bántja ez a sok "tucat játék". De leginkább az bánt, hogy ezek a sikeresek. Az a jó, hogy azért van a hozzám hasonló játékosoknak is választási lehetősége. Szóval elhiheted amíg egy 4$-os bundle csomagba nem kerül, addig én nem fogom kipróbálni.

    Ja és, hogy ezzel a szöveggel most még több embert magamra haragítok? Mert a "vérpistikéket" sérti ha bántja valaki az aktuális hype gamet? Nagyon nem érdekel. Ez is egy vélemény, csak éppen nem pozitív.

    (#13) AS Csak azt aki magára veszi egy hozzám hasonló buta ember, butaságát. ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák