Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Polllen #14 üzenetére

    Látható, hozzáférhető minden, ja persze a mesében...ennél vsz sokkal nagyobb tételek mennek el más dolgokra, amibe átlagember nem lát bele. Azokon kéne parázni, nem ezen. Amúgy az O365-nél nem hiszem, h a jogosultakat különösebben ez foglalkoztatná. Rendszerint a rosszmájú hozzászólók szeretnek ezzel élcelődni, mert bezzeg az open alternatívák ingyenesek, mért nem azt használják mindenhol. :D
    Amúgy másik topikban írták többen is, h állítólag most vmi kedvezményes áron kaptuk meg, v nem most, hanem később kell majd fizetni, de volt ilyen infó.

    (#16) Kopi31415: politikusnak is elmehetnék, nem igaz? :D
    Lehet neked az, nekem meg az ilyen olcsó feszegetések, megjegyzések a témában, az a pitiáner, holott ettől nem lesz különösebben több az adód. Ha nem vagy érintett a kedvezményben, nem érdekel, akkor nem muszáj ócsárolni se, lehet szívni az alternatívákkal nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz Polllen #21 üzenetére

    Itt most az Office-ról van szó, ez a globális O365 program 2013-2014 környéki, tehát elképzelhető, h most tényleg full ingyenes.
    Tisztaszoftver program amúgy is bővebb, abban Windows és egyéb MS programok is benne vannak, az nyilván nem teljesen free. De, ha azt nézem, h egy komplex csomag ára évi 1,x milliárd Ft + ebben lehet a full licenszet adó DreamSpark-MSDNAA is benne van, akkor még nem is olyan sok, mondhatni kedvezményes.
    Nyilván nem jószándék, hanem befektetés nekik, megcélozni az oktatást a szoftvereikkel, ahogy pl. AutoDesk, v más piacvezető szoftverek gyártói is teszik, h később is azt használják, vegyék meg, illetve a munkahelyeken is az váljon használatossá... :D

    [ Szerkesztve ]

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Polllen #21 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy a tiszta szoftver program a végfelhasználónak van ingyen, de az állam erre költ.

    Ez pár éve még így volt, ma már csak nevében a Tisztaszoftver program. Amit találtál linket már nem igazán ehhez tartozik.

    Az Office 365-ös dolog teljesen új, mindentől független. AZ eredeti TSZ csomagban van Windows és Office illetve 1-2 egyéb alkalmazás is, de annak feltételei eléggé megváltoztak, diákok számára már nem volt elérhető csak tanárok meg maga az egyetem kapta meg.

    Most, hogy bejött az Office 365 dolog ezzel már van újra office minden felsőoktatásban tanuló számára is.

    Amúgy a cikkben is benne, hogy ez az MS részéről egy felajánlás csak.

    (#19) Kopi31415: ez neked is szól, a program név változatlan de maga a program teljesen más mint ami még neked volt.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák