Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz nostrum #13 üzenetére

    A csövet nem konkrétan egy fizikai csőre értettem. Ennyire nem lehetsz súlyos. :D :R
    Hah, és a másik: ha filmet akarok nézni, filmet nézek. Ha játszom, játszani akarok.
    Lehet korlátozó elemeket odarakni, csak egy kis fantázia kell hozzá.
    Neked semmi fogalmad nincs a relativitáselméletről, az időről (amelynek manipulálásához fizikai eszköz számunkra nincs, de mibenlétéről vannak megalapozott elméletek - amelyeket nem szerény elmém gyártott). És nem az időutazás logikájáról, beszélek, hanem az elemi logikáról, még ha ezt már nagyon szájbarágósan kell is elmagyaráznom: Ha visszamegyek az időben egy korábbi időpontra, akkor az időben akkori állapotot KELL ott találnom. Ahogy egy fényképen is azt az állapotot látod, ami a fénykép elkészültekor a lencse látóterében volt.
    Itt a Blacksite.
    Logikád Bioshockban is cserben hagyott: Ha ebben a mélységben kimennél úszkálni, nem csak a légszomjtól halnál meg. De igaz, tényleg kihagyták az öngyilkosságnak ezt a lehetőségét. Viszont én nem is kerestem, mert hibát keresni egy dolog, hülyeséget meg egy másik.
    Időutazás témában nem ártana évekig tartó, mély kutatásokat végezned, amelyekből kiderülhetne számodra, hogy a jövőben ez a probléma már megoldott, de ebbe a kiterjedt témába még annyira sem kívánok itt és most belemenni, mint bővebben értekezni az idő mibenlétéről.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák