Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz Archer #18 üzenetére

    Japánok, háááát érdekes lenne, de nem vagyok a híve ennek az elképzelésnek, de egy modot ki fogok próbálni a közeljövőben.

    Oroszokkal az a probléma, hogy az Eastern Front hivatalos mod lett. A legjobb szerintem az lenne, ha a Relic fejlesztői csinálnának 1 vagy 2 kampányt, ami normális hosszúságú, és kiadnák az EF fejlesztőgárdájának egy orosz kampány elkészítését. Így feltehetően egyik sem lenne túlzottan elnagyolt, elsietett. Elvégre az EF-hez régebben(?) amúgy is terveztek hadjáratot a fejlesztők. Szerintem ezzel kölcsönösen segíthetnék egymást, csak a pénz... :U

    Keleti frontból ráadásul nagyon sokat ki lehet hozni, ahogy mondjuk egy Észak-Afrikai elképzelésből.
    Oroszoknál Leningrád, németeknél Sztálingrád, Cserkassz... Kurszk. Ha már Kurszk, El-Alamein is érdekes lehetne, DAK (Afrika Korps) vs. 8. brit hadsereg. :U

    Ha értenék a mod készítéshez, biztos belevetném magam egy ilyenbe.

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák