Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz Apollyon #13 üzenetére

    Tény, hogy drága, de azért általában nyújtanak is valami olyan szolgáltatást, amit a többi gyártó nem. Pl. iphone 4-nél ugye a kijelző felbontása, ips panel(meg szerintem a dizájn is), illetve talán az app store-t is ide vehetjük. Elhiszem hogy valakinek ezekre nincs szüksége, de azért mert valakinek nincs erre szüksége nem lesz emiatt más sznob, mert mégis megveszi.

    Macbookoknál ugye ott van az OS X ami bár nekem nem jön be, ugye csak apple gépekre érhetők el, emellett a dizájn is ugyanúgy fontos ott is szerintem, a touchpadjuk meg talán nekik a legnagyobb a piacon(és tapasztalatból mondom, hogy az egyik legjobb). De ez is olyan, hogy nekem pl. nem érné meg, mert egyből menne rá a win, meg úgyis egérrel használnám általában, de ettől másnak még simán lehet ez az ideális gép, és akkor már csak nézőpont kérdése az, hogy drága-e, hiszen ezek nincsenek benne más gépekben.

    Bár van olyan ismerősöm aki tényleg sznob, tekintve, hogy csak azért vette meg a macbookot, mert apple, és kész, és én vagyok a hülye k*csög mert nekem nem kéne, de velük nem kell foglalkozni:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák