Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz Drizzt #50 üzenetére

    Már olvastam a problémádat a Witcher 2 topikban is. Biztos vagy benne, hogy a játékkal van a baj? Csak mert nekem úgy tűnik, hogy nem ugyanaz a problémád, mint a többi nvidiásnak volt a megjelenéskor. Akkor nem lenne 20+ fps-ed sem, mert az stabilan 13 volt, amikor előjött az a hiba. Ezt más fórumokon is olvastam. Mivel nem ugyanaz a probléma, ezért nem segít neked az új driver sem. De ebben az esetben valami egyedi bajod van, ami ritkább. (A hivatalos hibalistában sem látok a tiedhez hasonló hibát.)

    Én inkább a rendszerben néznék körbe, nem konkrétan a játékot vizsgálnám. Nincsen valami háttérben futó alkalmazás, ami fogja a gépet? A rendszervisszaállítást én mindig kikapcsolom, az is elég sok erőforrást zabál. Esetleg vírusirtó, tűzfal, valami rendszerdiagnosztikai program? Vagy ami még kézenfekvőbb, nem lehet, hogy benyeltél valami vírust? Esetleg más játékoknál nem jön elő a mikroszaggatás jelenség?

    És amikor újratelepítést írtál, akkor a játék újratelepítése volt, vagy az egész rendszeré? Ha nagyon nem megy a dolog, akkor mindenképpen megpróbálkoznék az egész rendszer újratelepítésével.

    Másrészt az irányítást én is szívből rühellem. Nem tudom megszokni, borzalmas. A PC-s RPG-k évtizedek óta bevált és remekül működő point & click rendszerét óriási hiba volt lecserélni erre a hadonászós borzalomra. Használhatatlan. Kíváncsi vagyok, hogy kinek fájt volna benne hagyni a játékban (legalább választható opciónak) a régi irányítást. De mint ahogyan néhány hsz-sal feljebb is megállapítottam, ez sajnos nem hiba, ez direkt van így.

    Én nem 10-ből 1 ember vagyok, akinek semmi problémája nincsen, max. 10-ből 1 kommentelő, ami egyrészt nem igaz (mert azért én is olvasok fórumokat), másrészt meg még ha úgy is lenne, akkor is tudjuk jól, hogy főleg az írogat, akinek problémája van, akinek meg nincs, az játszik inkább. :) De persze maximálisan megértelek, nekem is szoktak lenni hasonló problémáim, és én is felháborodottan írogatok ilyenkor (ha visszaolvasod a witcher 2 topikot, oda is írtam már), és nekem is ugyanúgy szétrobbanna az agyam, ha nem menne a játék (vagy ha rosszul menne). Csak annyit mondtam, hogy ez egy ilyen szakma, ez minden új megjelenésnél kihagyhatatlan műsor, de remélhetőleg javulni fog a helyzet. Ha még 2 hónapot tesztelték volna, akkor az alatt az idő alatt 2 generáció új driver jött volna, és akkor azért lenne bugos a játék, mert azokkal nem kompatibilis, szóval ez nem megoldás. A megoldás sajnos a folyamatos peccselgetés, nincs mese. Őszintén szurkolok, hogy megoldódjon a problémád.

Új hozzászólás Aktív témák