Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsAdam

    csendes tag

    válasz marcias #42 üzenetére

    Ilyen vélemények után mindig kíváncsi vagyok, hogy mi számít a kritika írójának "jónak". Például ha a Witcher története unalmas és lapos, akkor szívesen hallanám, hogy minek van igazán jó története.
    A szinkrontól pedig szerintem sokan túl sokat várnak. Ez persze valahol rendben van, hiszen a rossz szinkron lerontja a játékhangulatot. Azonban én nem éreztem élményrombolóan rossznak, sőt sokszor kifejezetten tetszett. Mindent figyelembe véve igen értékes plusznak találtam a magyar szinkront. Főleg úgy, hogy az új változatban már bármelyik elérhető nyelvet lehet választani.

  • volvoguy

    addikt

    válasz marcias #42 üzenetére

    sztem ennek a játéknak a sztorija épphogy nem akar túl jónak tűnni, hanem az is....hisz a történet szerteágazó, több oldalról is megismerhetjük az eseményeket, választhatunk, melyik frakciót támogatjuk, mely küldetéskeet vállaljuk el....de visszatérve a szorira, engem a gyűrűk urára emlékeztetett pozitiv értelemben, melyben a legnagyobb szerepet maga a korszak játszotta...szörnyek, kardok, törpök és elfek....de ilyen alapon a wow-ot is lehetne tolkien-nyúlásnak nevezni..ám szerintem a witcher eredeti, mégiscsak egy szörnyvadászt alakítunk, rengeteg helyszínen járunk..persze lehet sablonosnak nevezni, de sztem akkor már inkább a könyvet ócsárold, mert játékok között ez a történet sztem maximálisan megállja a helyét.....ennél jobb koncepció egy játékba sztem nem is kell....

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák