Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    nekem az angol szinkronos van meg..annak jó a hangja..a játéidő meg valóban száz óra...attól függ hogyan miként játszol....mennyire mersülz bele a dolgokba..én 2008. augusztus 31.-én kezdtem a játékot, és most vasárnap fejeztem be.....bar az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy volt legalább 2-3 olyan alkalom, amikor 5-6 napot kihagytam, mert annyira nem volt kedvem leülni elé...de még ez is csak 18 nap......és ha játszottam, akkor napi 2 óránál kevesebbnél nem álltam meg....

    Dr.Gonzo: "Számomra éthetetlen mitől lett ez a játék sikeres. Borzalmas irányítás, extrémen lassú pályatöltés, lapos sztori, szexista karakter, alagútrendszer miatt megbukott grafika, stb." - sztem éppenhogy a sztori jó benne, nézd csak meg a konkurenciát: mass effect...és milyen a mass-nak az alapsztorija? semmilyen, bármlyik star wars, star trek filmbe beleillene...ezzel szemben a witcher sztorija szerteágazó mint egy regény....az irányitás korrekt, nicns vele gond, az alagútrendszeren nem tudom mit értesz...grafika meg igen is szép, gondolj bele hogy még jobb motorral milyen brutál lett volna a gépigény, amugy meg nem érdemli meg, hogy a lassú töltés és szaggatás miatt a játékot okoljuk....mert nem a fejlesztők a hibásak, ezt a gépigényt egészen egyszerűen nem lehet lejjebb vinni a hatalmas pályák és rengeteg NPC miatt, és ezek véget tölt sokat....nicns mese, ehhez gép kell

    [ Szerkesztve ]

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák