Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz cinemazealot #1 üzenetére

    Ha ezt is a Croteam csinálta volna, szerintem most kapnák a kritikákat, hogy túlzottan hasonlít a Talos Principle első részére. ;]
    Persze, a szintetikus tesztkamrásdi, és a lőfegyver jellegű "manipulátor" az egyértelműen Portal, de a story és "atmoszféra" sokkal inkább Talos. Az aláfestő zene olyannyira Talos idéző, hogy gondolatban a sárga homokot taposom a fém padló helyett. és pálmafákat látok a falak mögött. :))

    Amúgy nem rossz, egész addig játszottam most vele egy huzamban, míg megpróbáltam átvinni egy dobozt az izoláló folyosón, mert kíváncsi voltam mi történik. Ahelyett, hogy kilökte volna a kezemből, vagy elporlasztotta volna az a kék fel-le pásztázó lézerrács (legelőször kicsit félve sétáltam bele, mert elég Resident Evil idéző :D) inkább ráhegesztette a fejemre (ugye, hogy joggal féltem tőle! :DDD bár nem haltam bele, csak grafikai bug, de elég zavaró, remélem kilépés és újratöltés után eltűnik).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák