Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blitz23

    tag

    Az első videók róla egy tényleg jól összerakott, viszonylag csiszolt játékot mutattak be. Nekem is nagyon tetszik (Nagy FNV Fan vagyok),de ez a PAX-os bemutató iszonyatosan gyengére sikeredett, a fejlesztők 2019-es megjelenést garantálnak,de a most kapott gameplay alapján és amiket mondtak..hát. 2020 első fele reálisabb lenne. Elvileg ez egy ALPHA build volt úgy,hogy 2016 áprilisában kezdtek vele foglalkozni... Ebből 6 hónapot csak agyaltak rajta.

    A CEO szerint a játék a végső stádiumában jár (nem értem akkor hol a helye ennek az alpha buildnek) és most tartanak ott,hogy a játék összes"darabját" eggyé kovácsolják. Pl. Ezért nem volt hangja az npck-nek sem.

    A CEO-val folytatott interview,amiből vettem az infókat: [Obsidian's CEO On Microsoft And The Outer Worlds' Future] Ha anyagilag sikeres lesz,akkor tervben van folytatás/spin off

    Ha tudják tartani a 2019-es megjelenést,akkor szeptember előtt semmiféleképpen sem reális. Én úgy gondolom a nyári megjelenést már bejelentették volna.

Új hozzászólás Aktív témák