Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    Ma este értem a végére, de én nem osztom a cikkíró túlbuzgó örömét. Elképesztően buta és lineáris a játékmenet, kb semmi szabadságot nem hagy a játékosnak. 2013-ban ez még elég, de 2020-at írunk... Egyszer átugrik 4 méteres árok felett, máskor meg a 40 centis drótkerítést csak lóval tudja átugrani.
    Eleinte úgy voltam, hogy minden átvezetőt megnézek, de voltak egyszerűen annyira unalmas és a sztorit semennyire nem előrevivő jelenetek, hogy szét untam magam.
    Az irányítás és a célzás rettenetesen rossz. Egy idő után baromi fárasztó a sok kis apró bizbaszt mindenhonnan összeszedegetni, hogy pár nyavajás nyilvesszőt vagy kést fabrikáljak. Meg ez a gitározgatás is, minek, kinek? ez nem egy rohadt guitar hero :/ A majdnem halhatatlan füttyögős jóemberekről ne is beszéljünk, volt oylan akibe konkrétan 5 golyót lőttem bele közelről mire kipurcant.
    Az első rész iszonyatosan durván tetszett és pont ezért nagyon vártam a part 2-t, lehet, hogy túl nagyok voltak az elvárásaim és ezért nekem ez 7/10-nél nem ér többet. UC4, GoW nagyságrenddel jobb játék ill számomra sokkal élvezetesebb volt. Eszembe nem jutna, hogy elkezdjem előlről a new game+-szal. A vége meg, pff :U . Na megyek is alvóba.

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz b. #227 üzenetére

    Igen, jogos. Bár sajnos azt kell mondjam, hogy több mint 1 hónappal a megjelenés után erre már nem lehet annyira figyelni. Én kínosan ügyeltem arra, hogy semmilyen tlou2-vel kapcsolatos hírt ne olvassak el. A másik topik ugyebár alapból spoileres kibeszélő.

Új hozzászólás Aktív témák