Új hozzászólás Aktív témák

  • andro93

    aktív tag

    válasz Wesder #28 üzenetére

    Kirakom én is a SPOILER jelzőt.

    Csinálhatott volna a ND egy sima bosszúsztorit, amit már ezerszer láttunk, hogy Abbye megöli Joelt, majd Ellie kinyírja az egész brigádot, és vége a játéknak. Ez kb az első 40-45%-a a játéknak. De ez a történet pont attól lett nagyszerű, hogy nem fekete fehér, hanem megismerjük a másik oldal / oladalak történetét, motivációját. Enélkül nem ütött volna ekkorát a történet. A Joelhez való kötődés teljesen érthető az emberek részéről, de a játékosokban való bosszúérzés előidézéséhez kellett Joel halála, ezt egy Dina szintű friss karakternél nem tudták volna 2-3 óra után elérni, ahogy a trailerek sugallni akarták.
    A játékban egyébként Ellie tudtommal nem tudta meg, hogy Abbye miért ölte meg Joelt, azért megkérdezhette volna mielőtt elkezdi csépelni. :D
    Illetve néhol már én is azt éreztem Ellienél a vége felé, hogy hagyd már békén Abbyet bazki, kétszer megkímélte az életed, mit akarsz még tőle?
    De egy ilyen posztapokaliptikus, kegyetlen világban, ilyen körülmények között valószínűleg ez a fajta ösztönös, szemet szemért viselkedés szerintem érthető a karakterek részéről.

Új hozzászólás Aktív témák