Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz #08052480 #19 üzenetére

    Hát ezt igazából mások szokták mondani hogy érezni rajta a konzol szagot, mert lusták voltak rendesen megcsinálni pc-re a portolást. Meg tényleg ezek a hülye piros kék homokok amiket beszívsz magadba, mit kell itt csicsázni, lehet az ilyen agyonverek mindenkit játékokba ez a jellemző, de egy ilyenbe ahol homok van mindenfele, meg lerombolt épületek, nem illik a képbe.
    Rengeteg játék iszonyat könnyű nem kell benne gondolkodni csak mész oszt lősz és ez elég nagy divat lett mostanában, ugye amibe jobb az ember és nem hal meg 10x egymás után nyilván jobban fogja favorizálni.
    Nem vagyok médium de nem is kell annak lenni hozzá, ez is vmi lebutítot játék így a videók alapján, mozgás, harcrendszer, ellenfelek, iszonyat gyengén van megcsinálva.
    Nem az ubi butítja hanem úgy ezt vették fel a játékkészítők, azért ezen látni hogy már könnyebb lesz mint az elődök. Lehet a végén az lesz hogy csak egy gombot kell nyomkodni és azzal csinálsz mindent, erre értettem a butítást.
    Amúgy érdekel a játék, de érződik rajta hogy ezt inkább konzolra szánják és nem pc-re, az hogy érdekből kiadják pc-re is már más téma, nem mintha abból lenne a fő bevételük, pláne a drm miatt is. Amúgy semmi bajom a konzolokkal nekem is volt, de manapság az ilyen leegyszerűsített játékok a népszerűek és ez részben a konzoloknak is köszönhető.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák