Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz wednesday #27 üzenetére

    Nem tudom, mennyire igaz ez a "ragaszkodik az MS" az egy darab lemezhez, hiszen sok játék jelenik meg Xboxra, ami nem egylemezes (ME2, hogy messzire ne menjünk, FFXIII, ami 3 lemezes stb.), de egyébként osztom, magas ívben teszek rá, hogy fel kell állni pár óránként, és ki kell cserélni a lemezt.

    Elvileg most mindegyik újkori engine "jól fekszik" a konzoloknak, mert elsősorban azokra optimalizálnak (ld. CE3). Ez persze azért nagy jó, mert a generációváltásig is van fejlődés, amikor meg megjelennek az új konzolok, már lesz pár olyan motor, ami kevés foltozással kapásból ütős lehet (mint mostanság az UE3 pl.).

    (#28) Keldor papa: BD-nek akkor lenne értelme, ha le is tudná játszani a tartalmat... ahhoz meg már akkor a full spectrum szolgáltatáscsokor kéne, 3D és egyebek. Ezt nem fogja már a 360-as generációnál meglépni az MS, értelme sem sok lenne.
    Arra mondjuk nagyon kíváncsi vagyok, hogy a nyolcadik generációra hogyan alakul az optikai lemez-állás.
    A 2015 talán kicsit erős, én 2011 végére, 2012 elejére már várnám a 8th gen bejelentést, és 2013 karira meg gyűjteném a lóvét :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák