Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    Hogy érdekel mindenkit a grafika... én azért a helyetekben nem izgulnék, a játékmenet miatt annál inkább. Elvégre a grafika bejáratott iparos munka AAA-s címeknél, a concept art amin alapszik meg jó. (Az animáció mondjuk elég béna... beszartan csoszogó robot-ember szindróma, stb, de hát biztos meg lehet szokni. Persze ez általános, szinte minden játék jobban néz ki állóképen.) OK, értem, konzol port nem ideális, de, most tényleg, ez már bőven elfogadható szint ami a videókon volt. Mennyivel valószínűbb és mennyivel fájóbb az, hogy ha a játékmenet tovább-nem-fejlesztése ill. egyenesen további butítása lesz a pofára ejtés? Rémlik mintha az Oblivion előtt az AI-val dicsekedtek volna, de aztán kiadás előtt visszaszívták a próbálkozást, mert nem jött össze mégsem. Na most vajon mi várható? Ja, és vajon még mindig kint állnak az emberek az esőben, ha ott az órarendjük szerint a helyük? ;] Még mindig megtámadnak a farkasok egy 50. szintű félisten foszforeszkáló tankot ugyanúgy mint egy csoffadt újoncot, ahelyett hogy nyüszítve elkerülnének? És ezek a könnyen megírható dolgok, a világra kifejtett hatás a szociális interakciók sokkal húzósabb kérdés.

    [ Szerkesztve ]

  • ddekany

    veterán

    válasz Landon #38 üzenetére

    "nem mondom, hogy égbe kiáltó de szerintem signifikánsan szebb mint az Oblivion"

    Oblivionban engem egyvalami zavart grafikailag: az arcok. Talán mert emberi lényként extra érzékeny vagyok rá, ha rendellenesek. Ellenben pl. a Half-life 2-ben nem volt velük gondom, pedig ott sokkal kevesebb háromszögből voltak, stb. Ez előzetes képek alapján mintha most jobb lenne. A másik furcsaság Oblivionban a karakter generátor arc készítő része volt, mert amit licenceltek hozzá technológiát, annak van egy saját demo arcgenerátora, ami lényegesen hatékonyabb volt és jobb eredményeket adott, mint az Oblivioné (és át is lehetett belőle pakolni az arcot a karakteredre belőle, annyira u.a. volt a technikai háttér).

    "Egy idegesítő dolog maradt meg állítólag: amikor ellopunk valamit egy házból és oda mész egy őrhöz valamiért akkor az valami csoda folytán azonnal megvilágosodik és rájön, hogy bűnt követtünk el így letartóztat..."

    Ezt ráadásul programozásilag sem nehéz kiküszöbölni (információ késleltetve terjedjen, stb), főleg ahhoz képest amiket viszont már megoldottak rég. Tehát furcsa lesz ha harmadszorra is ez lesz.

    Ja, egy dolog amitől facepalmot kapnék, ha börtönben kezdődne a sztori... Lássuk, sikerült-e ezt a klisét elkerülni.

Új hozzászólás Aktív témák