Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    válasz anulu #15 üzenetére

    Jelen esetben meg fel sem kínálja a lehetőségét sem alapból másnak :(((
    A vicc meg, hogy más játéknál pl metro 2033-nál meg ugyanebben a felállásban műxik, meg a Shogun2 is + stb :K
    Erre is lehet gombot varrni ??? :F

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

  • maszi99

    őstag

    válasz anulu #17 üzenetére

    Van itt más is ami még izgalmasabb, az xp-nél nem tudtam felrakni a játékot sehogy a steam-re a megjelenés napján, gondoltam valami bibi van, ezért visszavittem.
    Közölték, hogy tudnak a problémáról néhány nap után, mert sok visszajelzést kaptak.
    A játékot visszakaptam, hogy az jó, semmi több magyarázat, esetleg visszakapom a pénzem ha nagyon akarom, vagy cseréljem ki másra, és elnézést kértek a kellemetlenségért.
    A játékot azért adták vissza mert állítólag dolgoznak a problémán címszóval.
    Kissé ideges lettem, és nekiálltam utánanézegetni a dolgoknak.
    A megoldást a magyar stem jelentette (hozzáteszem magyar fejlesztőé a játék), mindennemű telepítési probléma megszűnt :K
    Valszeg javították a hibát, mert ha minden igaz akkor az angol verzióra sem érzékeny.
    De vannak itt más még érdekesebb dolgok is, amire aztán senki sem tud ponzos dolgot mondani, csak találgatni :(((
    Kérdem én, mi értelme beletenni 1 adott rendszerbe a játékokat, ha állandóan össze vissza mindig mindent kavarnak, külön használati útmutatás nélkül (konkrétan a steam-re gondolok).
    Mindenki mottózgassa ki hogy neki éppen mi megfelelő az adott játékhoz :F
    Nagyon nem találom pazar ötletnek, hozzáteszem értem én az alapkoncepciót, hogy miért is találták ki, csak hogy már ezen régen túlnőtte magát, és üzletággá kezdi kinőni magát :(((
    + rókabőr a játékosokról :W
    Csak körül kell 1 kicsit pislogni, és tisztán lehet látni a fejleményeket :((
    Csak 1 példa: az új Assassin's Creed már nem steam-es lesz hanem 1 másik origins renszerben lesz :(((
    Mi más lenne a dolgok mögött mint az üzlet szaga ??? :F :F :F
    Érdekes témakörbe vágtunk nem ?
    Igaz lehet ennek nem is itt lenne a helye, de ez esetben ez már csak részletkérdés :R

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Új hozzászólás Aktív témák