Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz Szafter #1 üzenetére

    "A Bethesda végre PC-re is kiadta a The Elder Scrolls V: Skyrim című RPG játék első DLC csomagját, ami a Dawnguard nevet kapta. Ígéretük szerint tartalmasabb, mint a Fallout 3 DLC-k, viszont az Oblivionhoz megjelent Shivering Isles című kiegészítőhöz képest kisebb (Leginkább a Knights of the Nine-hoz mérhető, de itt két frakció van). Most hogy végre itt a Dawnguard, lássuk, sikerült-e beváltaniuk ígéretüket a tavalyi év legjobb játékának választott Skyrim készítőinek ezzel a DLC-vel.
    A Dawnguard DLC drágának mondható, a mintegy 20 USD (Kb. 4.500 HUF) leszurkolása után viszont egy valóban tartalmas és hosszú időre garantált szórakozást nyújtó kiegészítést kapunk, ami két, egymástól némileg eltérő hadjáratot foglal magába. Én a vámpírok küldetéssorozatát vittem végig először, mivel a DLC fő újítása a Vámpír Lord, mint játszható faj. Amikor 14. szintű Wood Elf íjász-tolvajommal belevágtam a Dawnguardba, 15 óra 20 percen állt a játékidőm. A fő küldetéssorozat végén pedig 36 óra 40 percnél tartottam.

    A Dawnguard egyik nagy előnye, hogy ha befejeztük fő feladatunkat, akkor a tucatnyi mellékküldetés teljesítésével tovább folytathatjuk harcunkat a másik fél ellen. Így tulajdonképpen a játékidőt jócskán 20 óra fölé tornázhatjuk, amit ha megszorozhatnánk kettővel, akkor máris nem tűnne olyan vészesnek az a 20 USD-s ár, sajnos azonban ez nem egészen igaz. De kezdjük az elején. Telepítést követően a Dawnguard DLC mintegy 1,2 GB helyet foglal el a merevlemezen. Lássuk most a részletesebb bemutatót."

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

  • Nazara

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #3 üzenetére

    Ez nem igazán egy DLC, inkább egy kiegészitő lemez. Plusz bőven több játékidőt biztosit, mint néhány újonnan megjelenő AAA-kategóriás cim.

    Mondjuk tényleg lehetne picivel olcsóbb.

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák