Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    A játék minősége elég elkeserítő a videó és azok után amiket eddig olvastam róla. :(

    Jó fej vagyok és azt mondom, lenyelem, hogy semmivel sem tud látványban többet jóformán az új motor mint a régi modokkal (pedig k*rvára nem ezt ígérték), mert ugye "nem a grafika az elsődleges szempont".
    De az, hogy undorítóan gagyik és valószerűtlenek a textúrák, ugyanúgy baltával vágott élettelenek az arcok, ugyanolyan fos, merev, életszerűtlen az animáció, semmi arcmimika, ugyanolyan szar a harcrendszer, megbocsáthatatlan. Hány évig kellett erre várni? Hol vannak a beígért javulások?
    Ez már így önmagában szánalmas 2011-ben, nem hogy ennyi év "fejlesztés" után, le a kalappal Bethesda.

    Nagyon örülök hogy nem rendeltem elő, lehet ki sem próbálom majd. Mostanában úgysincs sok időm. Kipróbálás nélkül nyilván nem lehet rendes verdiktet mondani, de nekem nagyon úgy tűnik olyan lett mint az elődje, egy túlhájpolt b-katos játék amire sokan rácuppannak a fantasy témájú valóban sandbox jellegű játékok műfaján belüli pangás miatt.

Új hozzászólás Aktív témák