Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz .LnB #13 üzenetére

    Ez egészen várható volt. Ha Ubisoft=meg kell venni kőkeményen a gold edition, ha az ember nem akar később csengetni a DLC(k)-ért. Ezt már eljátszották az AC Origins-nél is az Ultimate-el....egy skin, egy béna kard meg 700 Helix nem éri meg az Ultimate árát. Mondjuk mindig van mivel játszanom, amellett, hogy egyre kevesebb az időm. Sose vettem semmit megjelenés napján, így később akciósan belepottyan a kosárba vagy marad a használt. Pont minap értem az AC: Odyssey végére (maradt néhány sidequest), most gondolkozom, hogy "behúzom" az akciós Season Pass-t a store-ból. Utóbbival az a bánatom, hogy kb a használt main game árral(6e)+ akciós(~6e)DLC-vel leszek pont ott, mintha akciósan vettem volna Gold Edition-t. Ezt mindig eljátszom, ha esetleg nem jönne be a játék elsőre.

    Egyébként a sima Division 2 most Xboxéknál ~3.800 Ft akcióban, ami azért nem rossz.

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Rodi 4.80 #14 üzenetére

    Sosem voltam nagy AC fan, de az Origins nagyon bejött, az Odyssey is, igaz a végére már a halandzsát skippeltem, mert annyira semmitmondó volt, de alapvetően tetszett, igaz, sokkal repetatívabbnak éreztem az előbbinél. A dialógusok meg néha abszolút nem voltak helyénvalóak, Kassandra athéni, Szókratésszel előadott szónoklatánál feszengtem, írtó gáz volt, Alkibiadészről nem beszélve. Miről is szól ez az egész? Dodge-olás, lootolás, menj el ide, öld meg ezt, hozd el azt. 100 óra után unalomba fullad, kíváncsi vagyok, hogy a rebesgetett Vikinges részben változtatnak-e valamit a formulán, bár sokat nyílván nem..

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák