Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Jó írás köszi !
    Nálam szerencsére nincs nyöszörgés, hiába tiprom. Itt szorongatom jobbra balra meg sem nyekken. :DDD
    Az utóbbi idők egyik legjobb egere nekem,rég voltam ennyire elégedett. Régebben versenyszerűen játszottam ,mostanában csak COD de abban van vagy 1000 órám ezzel az egérrel. Egyszerűen amennyire féltem tőle először ,a vezeték nélküliségétől főleg, annyira imádom most már.(DE csak Wifivel, BT felejtős, max lapos mellé böngészni.)
    Nem hogy hátrányom van a drótnélküliségéből, hanem előnyöm, aprítok vele rendesen. Azt teszi amit akarok, pontos mint az állat.Tenyeres fogáshoz kiváló, én azzal játszom, nem zavar a súlypontja sőt kifejezetten szerintem tenyeres fogáshoz való egér.
    Az egy elemmel való használatot észrevettem mert enyhén balra lefele húzott , nehezebb volt az egyenes vízszintes húzása, így maradtam a két elemes verziónál még ha nehezebb is az egér,de számomra pontosabb úgy.
    Szeptember óta használom, mint írtam 1000 óra van az új COD ban ami utána jelent meg és előtte is játszottam a régivel 1 hónapot meg a Windows, plusz néhány egyéb játék, High módban maximumon teper, de eddig egyszer cseréltem elemet februárban. Semmiféle hiba vagy összerakási gond nincsen, hihetetlen egy mágneses rögzítésű hátlaptól.
    A két fő gomb kifényesedett, plusz a Logon van egy kisebb kopás, de az alja ilyen állapotú még mindig, igaz szövet padon.

    A teteje :

    A gombok kellemes járásúak, a görgő nagyon jó, minden úgy működik ahogy kell. Én a gaming szoftverrel használom amúgy, mert jobban szeretem.

    Nálam a Logitech hosszú évek után újra visszalépett a csúcsra ezzel az egérrel, mindent jóvá tettek. Ha valaki ezt mondja nekem 1 éve hogy egy vezeték nélküli Logitech egérben találom meg az új kedvencemet kinevetem,de most már azt mondom hogy másnak is ajánlani tudom úgy hogy az utóbbi 5-6 évben kipróbáltam kb 20 egeret A Razertől , Steelseriesen és Logitechen át a Mionixig.
    felbuzdulván ezen amúgy és a z idióta egérgyűjtési mániámnak köszönhetően valamint azért mert a Logi vissza talált a jó útra megvettem még egy egeret tőlük . :)

    ( hát persze , hogy az új MX 518) ezt tesztelgetem újabban, szintén csak jókat tudok róla mondani. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák