Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xuldar

    őstag

    válasz Jégkokó #13 üzenetére

    Ez így igaz, én is a kamerásat venném, de nem azért, mert van benne, és ez menő, hanem azért, mert volt már alkalom, hogy jól jött a szutyok VGA fényképezőgép is, ha valamit gyorsan le akartam fényképezni. A kutyánkról a legjobb képet pl telefonnal lőttem, iszonyatos a minősége, de a végeredményt nem tudnám megismételni (vagy ugyanúgy beállítani a kutyát :) ).
    A többség biztos menőzésből venné a kamerásat, de vannak kivételek. Néha bizony jól jön a szutyok is.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

  • xuldar

    őstag

    válasz AMD Power #32 üzenetére

    Szerintem egy Walkman telcsiben annak kellena alapnak lenni, hogy sima USB-háttértárként is lássa a számítógép a telefon memóriáját, és még normálisan is kezelje. Mikor megvettem a W800-at, megörültem, hogy milyen jó lesz, újabb, mit az előző Siemens SX-1, utóbbit mégis rendesen fel tudtam tölteni zenével, a W800-hoz meg kellett ilyen-olyan driver, meg PC-Suite, és a végén egyikkel sem tudtam normálisan másolni 100MB-nál többet, vennem kellett egy kártyaolvasót. Ennek kéne alapkövetelménynek lenni ebben a kategóriában. Különösen, ha kis memóriakártya van benne, azon gyakrabban cserélgeti az ember a zenéket, mert valljuk be, 128MB-ra nem fér fel _normális_ bitrátával még egyetlen CD-nyi zene sem.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

  • xuldar

    őstag

    válasz AMD Power #39 üzenetére

    Egy ismerősöm ugyanezzel a problémával szenved, azért bátorkodtam egy picit általánosítani. Igaz, az enyém a Trétől függetlenített, viszont hivatalosan csinálták, nem sufniszervízben. Ezen kívül egyébként nagyon is meg vagyok elégedve a telefonnal, idézd légyszi, hol szaroztam le, mert visszaolvasva sem látom...
    Természetesen 512-est adtak a telóhoz, amit szinte azon nyomban lecseréltem 2GB-ra (eredeti, bontatlan Sony volt, míg a telefonhoz Sandisk járt :F). Mindkét kártyával ez volt a problémám. Windows alól, Linux alól sem volt hajlandó 100MB-nál többet rányomni. Azt írta, hogy minden rendben, de a vége elveszett az éterben. A 128-at azért írtam, mert sok ''zenefonhoz'' adnak ekkora kártyát, ami egyszerűen röhejes. Szerintem még a 256-os is kicsi, de 512 az elfogadható minimum.
    Lehet, hogy a Nokia USB-driveként működik, de az én telefonom nem. De végülis mindegy, a kártyaolvasó mindenképpen gyorsabb, és nem kell kikapcsolni a telefont sem a kártya kivételekor. Egy ideig nem szándékozom lecserélni a W800-at, én azt kaptam, amit vártam.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák