Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz crwn #274 üzenetére

    És milyen pontokon mennyi ragasztót vittél fel? Most nincs időm ezzel kísérletezni, de kb 2 hét múlva ráfekszem a témára :)

    Úgy tudtam a gari a kopásra és hasonlókra nem vonatkozik. Vagy megveszem a gombsort és utána jófej módon kicserélik?

    A garival annyi gáz van, hogy eredetileg az XXL-ben vettem volna a telót, de ott épp elfogyott, én meg pár nappal később utaztam külföldre és szükségem volt telefonra (a k750 addigra esett totál szét :) ). Tehát gyorsan net, google: k770 + 2 év gyártói gari. Mentem is megvenni, már nem is emlékszem a bolt nevére, aztán mikor adják a garipapírt, látom, hogy valami saját "firkálmány". Kérdezem az eladót ez mi, aztán mondja, hogy ha meghibásodik akkor vigyem, és majd kiadják a gyári papírt. E! Gondoltam otthagyom őket de aztán mégis belementem, gondoltam pár hétig talán nem romlik el, utána meg már ráérek szopni a bolttal ha mégis. A teló szerencsére jól működik, egyedül ez a billentyűkopás zavar, de inkább utánanézek mi is vonatkozik erre mielőtt megyek a boltba vagy az SE-be.

    Egyébként a kopás is az én hülyeségem, mert még nyáron, amikor futni mentem nem találtam az órámat és így a telót haszáltam 1-2 alkalommal (be is vált, mivel tud köridőt, bár sajna csak hetet vagy mennyit jegyez meg, és utána nem is enged többet...). Amennyire tudtam izzadtan nem nyomkodtam a telefont, de mégis pár nap után észrevettem, hogy elkezdett itt-ott kopni a gomb, és ahol megindult ott azóta is szép lassan jön le.

  • HThomas

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz crwn #274 üzenetére

    Én úgy vettem észre, hogy ez a lötyögés nagyon szubjektív. Először nem is vettem észre, itt a fórumon olvastam, hogy valakinek lötyög. Megnéztem én is, és tényleg. Na, innentől kb 1-2 hétig leírhatatlanul idegesített, mindig érezni véltem amikor a kezembe vettem a telefont. Ez sok hónapja volt, azóta megint észre sem veszem. Főleg amióta van a kopás dolog, azóta az tűnik fel, bár újabban már az sem zavar, elfogadtam olyannak amilyen. Sokat és intenzíven volt használva, na :D

Új hozzászólás Aktív témák