Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csonszi95

    csendes tag

    Sziasztok én is karácsony körül csatlakoztam a k550i-sekhez a fórumos hsz-eket már vagy 3 szor végig olvastam. :D és nem tudom hogy lehetséges -e ez hogy a telonak ég adta világon semmi baja sincsen se térerő probléma,se kamera gyengélkedés sőt amióta feltettem a SEUS-t (valahogy rájöttem a hsz-ekből) :DD azóta még maszekebb képeket csinál. egyébként t-mobilos vagyok 13éves 'kölök':Dja és még a hátlap se recseg...:Dén nekem mondjuk csak az a bajom vele hogy hülyén méri az akku töltöttségét mert volt olyan hogy 53%töltöttségnél végig hallgattam két számot és azt irja ki hogy 32%-os az akksi aztán abba hagytam leraktam 10perc mulva nézem 52%-os az akksi????? egyébként ha pl 5-6óra zenét hallgatással, 30perc rádiózás, 1-2perc hívással ,3-4 sms-sel és sok játékkal nekem másfél napot birta ami nem valami jó.(mondjuk az unoka tesóm motorola rizr z3-ma amit a pepsitől nyert ,az ugyan ennyi dolgoskodással(kivéve rádió)többet bírja) szerintetek az számit hogy amikor először feltöltöttem akkor csak 80%-ig töltöttem fel :F mert ha igen akkor feszek uj akksit ...egyébként nem tom hogy lehet -e ilyet kifogni de én beltérbe is rohadtul szép képeket csinálok a kicsikével :D szerintem egy 2 évig biztos meglesz után majd meglátjuk. ;) :)

    UI:bocsi az elírásokért!!

    Sony Ericsson 4 ever

Új hozzászólás Aktív témák