Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Sziasztok!

    Van egy 21"-os Fujitsu Siemens CRT-m...és nem vagyok teljesen kibékülve a fényerejével és / vagy a színeivel. Ezen hogyan lehet segíteni azt figyelembe véve, hogy nincs pénzmagom arra, hogy megvegyek egy kalibráló kütyüt? :U Magyarán: lehetséges csak szoftveresen nagyjából helyes profilt kihozni a jószágból, vagy fenn áll az is, hogy mint a témában kevésbé (sőt: nem) járatos, elbarmolom? :B (esetleg az a helyzet, hogy csak szoftverrel értelmeset nem lehet alkotni?)

    Ja és jórészt filmre, tv-re, valamint általános munkára használom a gépet, Photoshop, ilyesmi nincs.

    Köszönöm a választ :R

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz *Ropi* #243 üzenetére

    Hát, ahogy keresgettem ezt a Spyder 2 Express-t, 25-30K környékén láttam csak...ez nekem drága :B Tudom, hogy a végeredmény a lényeg, de akkor is, azt figyelembe véve, hogy használnám egyszer, és kiadok érte ennyit...soknak találom, és ezt nem fikázásként mondom, csak tudomásul veszem, hogy nem az én pénztárcámhoz szabták ezeknek a kütyüknek az árait. Amúgy egy kis szabolcsi faluban élek, és kocsim sincs, tehát bajos lenne egy 30 pár kilós (és ami a nagyobb hátrány, hogy nagy térfogatú) dögöt becipelni valamilyen nagyobb városba kalibráltatni :) Ezért lennék kíváncsi a csak szoftveres lehetőségre. Azt tudom, hogy műszerrel lenne az igazi, de ha ez van, hát ez van :R

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák